Історія закладу освіти

Найдавніші відомості про школу в нашому краї належать до кінця ХІХ століття. У 1897 році Австрійський уряд видав новий шкільний закон, за яким відкривалися народні школи, направляли до них вчителів і впроваджували польську мову як обов'язковий предмет.

Перша школа в Дубрівці, про яку ще пам'ятають старожили, на початку ХХ століття, знаходилась на тому місці де і теперішня школа. Це була початкова школа, яка мала вигляд великої хати і вчила їх польська вчителька Гелена Грабовецька. В1939 році розпочали будівництво нової школи, яке було перерване війною.

Жителька села Дубрівка Чижо Марія Миколаївна 1921 року народження згадує, що добудована школа була у 1947-48 роках. Тоді в ній було чотири класи в яких навчалися діти з українських та польських сімей.

Першим директором був Іван Кульчицький. В 1944 році в село вступили радянські війська, на довгі десятиліття встановилася радянська влада, а школа і надалі залишалася чотирикласною. З 1948 року в школі було 6 класів, згодом сім, а 1957 і по сьогоднішній день - основна школа.

Кiлькiсть переглядiв: 500

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.